Darczyńcy


14.06.2024

EPSON EcoTank dla Fundacji Lokalny Reset od X-KOM.PL

Doceniając wkład w rozwój lokalnych społeczności firma X-KOM.PL podarowała nam urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3251. Wydajna i ekonomiczna drukarka z funkcją skanera będzie wykorzystywana przez Fundację m.in. do rozwoju takich projektów jak SpołeczeństwoObywatelkie.pl, MediaObywatelskie.pl i WolnośćSłowa.pl.

X-KOM.PL to jeden z najczęściej i najchętniej wybieranych Sklepów Internetowych w Polsce oraz największy sprzedawca na Allegro. Firma posiadająca obecnie 26 nowoczesnych salonów na terenie całego kraju, gdzie zapewnia szeroki wybór najnowocześniejszego sprzętu komputerowego i cyfrowego. Pełna ofertę firmy znaleźć można na stronie x-kom.pl.

Przekazane Fundacji urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3251 idealnie sprawdzi się w naszej działalności, podobnie jak w każdej małej i średniej firmie czy użytku domowym.

W imieniu Fundacji Lokalny Reset serdecznie dziękujemy firmie X-KOM.PL za ten wyjątkowy gest, uprzejmy i rzeczowy kontakt, za zrozumienie potrzeb organizacji pozarządowej oraz niezwykle profesjonalną obsługę w trakcie całego procesu realizacji dostawy.

Jeszcze raz dziękujemy za udzielone Fundacji wsparcie.

Sławomir A. Danilczuk, Prezes Zarządu Fundacji08.06.2024

Krzesełka dla Fundacji Lokalny Reset od KrzeslaOnline.pl

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Fundacja Lokalny Reset pozyskała 5 krzesełek konferencyjnych ISO dzięki uprzejmości i szczodrości firmy ARPEX, prowadzącej swoją działalność pod markami Bankierowo.pl i KrzeslaOnline.pl.

Bankierowo.pl jest jednym z największych dystrybutorów markowych mebli bankietowych w Polsce. Firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy z najlepszymi fabrykami na świecie. Działalność firmy obejmuje również rynki europejskie, tj. Węgry, Niemcy, Czechy, Słowacja czy Litwa.

Produkty firmy ARPEX oferowane są na stronach internetowych KrzeslaOnline.pl i Bankietowo.pl.

Klienci znajdą tam szeroki wybór mebli i wyposażenia potrzebnego do organizacji bankietów konferencji, wesel, działalności cateringowej czy mebli dla hoteli, domu i ogrodu.

W imieniu Fundacji Lokalny Reset pragniemy podziękować markom Bankietowo.pl i KrzeslaOnline.pl za zrozumienie potrzeb organizacji pozarządowej, wyjście naprzeciw naszym oczekiwaniom, oraz niezwykle uprzejmą i profesjonalną obsługę.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Sławomir A. Danilczuk, Prezes Zarządu Fundacji